Клуб "Дого Аржентино" България

Официален сайт на Клуб "Дого Аржентино" България
член на БРФК, FCI, AMDA.

Приятели

Аржентина

Ackon Cahuak – http://www.ackoncahuak.com/
Boaglio – http://www.dogosboaglio.com.ar/
Bravoure Blanche – http://www.bravoureblanche.com.ar/
Cutral Co – http://dogoscutralco.jimdo.com/
De Argentum – http://www.argentumdogos.com/
De Calfucura – http://www.dogocazador.com.ar/
De Gran Togo – http://gran-togo.com.ar/
De La Patagonia – http://www.patagoniadogos.com/
De La Vieja Diana – http://www.angelfire.com/ar/laviejadiana/
De Rom- http://www.dogos-de-rom.com.ar/
Del Blender – http://dogosblender.3xlgroup.com/
Del Chamical – http://www.chamical.8m.com/
Del Porvenir – http://webs.satlink.com/usuarios/d/dogos-ar/
Del Pulmahue – http://www.dogosdelpulmahue.es/
Don Cima – http://www.dogosdoncima.webs.com/
Don Eloy – http://www.dogos-doneloy.com.ar/
Doña Cecilia – http://www.doniacecilia.com/
El Entrevero – http://lamascota.com/elentrevero/
El Mas Mejor – http://www.dogoelmasmejor.com.ar/
La Cocha – http://noresdogoargentino.com.ar/
Los Quilmes – http://www.losquilmes.com.ar/
Peon De Estancia – http://www.dogosmartinezcasado.com.ar/
Tradición Argentina – http://www.tradicionargentinadogos.com/

Австрия

Vom Knausserwald – http://www.knausserwald.at/

Белгия

Angel Silvestre – http://delta.superhosting.bg/~angelsil/
Del Dogueros – http://www.deldogueros.be/
Paradero Del Montero – http://dogo-argentino.be/

Бразилия

Bravura Del Ayar – http://bravuradelayar.blogspot.com/
Embryo Brazil – http://www.dogoar.com.br/
Guerrero Blanco – http://guerreroblanco.com/
La Rosa De La Sierra – http://www.larosadelasierra.com.br/
Verdes Pampas – http://www.verdespampas.com/

България

Cazador De Varna – http://cazadordevarna.com/
De Lacy Atoazra – http://dogobg.com/
De Medalor – http://www.demedalor.com/
Divino Blanco – http://www.divinoblanco.com/
Guerrero Indio Del Smyrna – http://www.dogotr.com/

Канада

Dogo Valley – http://www.dogovalley.ca/
Igashu – http://www.elevageigashu.com/

Хърватия

De Alfa Fiera – http://www.dealfafiera.com/
De Indios Latinos- http://www.cro-dogo.com/
De Noble Conquistador – http://www.denobleconquistador.com/
El Rey de las Pampas – http://www.elreydelaspampas.com/

Чехия

Blanský les – http://www.blanskyles.info/
Charismatic – http://www.dogoargentino-charismatic.com/
Collins Molosse – http://www.collins.wbs.cz/

Дания

Perro Pelea Cordobes – http://www.dogo-argentinokennel.com/

Финландия

Escarto’s – http://www.dogoargentino.fi/
Forticos – http://forticos.webs.com/
Kerberos Blanco – http://www.dogoargentinofinland.fi/
Rose Spirit´s – http://koirapalvelu.com/
Tigidas – http://tigidas.fi/

Франция

Cazador Del Pampa – http://ledogueargentin.com/
Da Herminig Gwenn – http://www.eldogoargentino.net/
De La Blanche Esperance – http://blanche-esperance.perso.sfr.fr/
De Los Hijos De La Luna – http://dogoargentino.deloshijosdelaluna.pagesperso-orange.fr/
Del Sueño Latino – http://www.delsuenolatino.fr/
Di Casa Nardini & La Noche Toledana – http://www.dogonardini.com/
Intencity – http://www.intencitykennel.com/
La Cliqua des Gauchos – http://www.lacliquadesgauchos.fr/
La Passion du Dogo – http://passiondogo.free.fr/
Le Lagon des Grands Blancs – http://www.lelagondesgrandsblancs.com/
Los Felinos Blancos – http://felinosblancos.pagesperso-orange.fr/id15.html /
Perro Del Chaco – http://perrodelchaco.perso.sfr.fr/

Германия

Bailanda Con Lobos – http://www.dogoargentino.de/
Johnny Zyta – http://www.welpen.de/dogos/

Гърция

Mortezes – http://www.mortezes.com/
Sueño De La Vida – http://www.suenodelavida.gr/

Унгария

Antu Makto – http://dogosargentinos.hu/
Cazador Criollo – http://cazador-criollo.net/
Del Blanco Diablo – http://www.delblancodiablo.hu/
Del Blanco Gladiator – http://www.delblancogladiator.com/
Del Kristofer – http://dogosdelkristofer.weebly.com/

Италия

Angel o Demonio – http://www.dogoargentino.it/
Augustus – http://augustus.altervista.org/
Dei Falchi Bianchi – http://www.falchibianchi.it/
Dei Morcar – http://www.dogodeimorcar.com/
Del Bianco Manto – http://www.dogodelbiancomanto.it/
Del Picadero – http://www.dogoargentino-delpicadero.com/
Del Tolkeyen – http://www.tolkeyen.it/
Dell’Orso Bianco – http://www.dogoargentinoorsobianco.com/
Di Casa dei Marchesi – http://www.dicasadeimarchesi.com/
Divina Fortitudo – http://www.dogo-argentino.it/
El Polivalente – http://www.elpolivalente.it/
White Dragon – http://www.dogoargentinopadova.com/

Япония

Katana Caza Mayor – http://dogoargentino-japan.com/

Мексико

Dogos de Mexico – http://www.dogosdemexico.com/

Черна гора

Del Morinj – http://www.delmorinj.com/

Холандия

De La Orgullo Blanco – http://www.dogo-argentino.nl/
Del Barbian – http://delbarbian.com/
Del Grande Casador Branco – http://www.delgrandecasadorbranco.nl/
From Shami`s Place – http://dogoargentinokennel.come2me.nl/
Goliath’s Warrior – http://www.goliathswarrior.com/
Los Porteños - http://www.portenos.com/

Полша

La Garganta Del Diablo – http://www.dogo-argentino.com.pl/
Nido de Cóndores – http://www.dogo-argentino.pl/
White Hunter – http://dogoargentino.com.pl/

Португалия

Dos Makuas – http://www.dogodosmakuas.com/

Румъния

Aurora Blanco – http://dogoargentino.ro/

Русия

Estilo Fuerte – http://www.dogo-argentino.ru/
Golden Line – http://www.goldenline.org/
Iz Lunnoy Stai – http://www.argentino-dogo.ru/

Сърбия

De La Paco Cassa – http://www.delapacocassa.rs/
Del Predador – http://audacity-chamame.blogspot.com/
Magnifico Blanco – http://www.magnificoblanco.com/
Od Marjanovića – http://odmarjanovica.com/

Словакия

Alquanto Magnificente – http://www.alquantomagnificente.sk/
Del Cavdillo – http://www.delcavdillo.com/
Los Escorpiones Blancos – http://www.escorpiones.sk/

Словения

Von Weissen Fangzahne – http://www.ss-dogoargentino.com/

Испания

Cueva de la Mucheres – http://www.cuevadelamucheres.es/
De Chibouk – http://www.dogosdechibouk.com/
De Medina Alcoton – http://www.medinalcoton.com/
Del Achaman Chinet – http://www.dogosachamanchinet.com/
Del Ayelchen - http://www.ayelchen.com/
Del Bagual – http://delbagualdogosargentinos.com/
Del Che Viejo – http://www.dogosargentinos.com/
Oljomaro – http://www.oljomaro.com/

Швеция

Blanco Pirata – http://www.blancopirata.com/
Devil Minds – http://www.devilminds.com/
Dogotino’s – http://www.dogotinos.se/
White Ghost´s Dogo´s – http://www.perrocimarron.com/wgds.html

Швейцария

El Oro Blanco – http://www.cheloroblanco.com/

САЩ

Debonair – http://debonairdogos.tripod.com/
Del Viento Blanco – http://www.delvientoblanco.com/
Facon Blanco – http://www.faconblanco.com/
Iron Hills – http://www.ironhillkennels.com/
Los Polleo – http://dogwebs.net/LosPolleo/
Stillwater – http://www.members.tripod.com/~dogo2/index.html
White Kinights Coat of Arms – http://www.wkdogos.com/

Клубове и асоциации

Argentina

- http://www.clubdeldogo.org.ar/


Belgium

- http://dogoargentinoclub.be/


Finland

- http://www.dogoclub.fi/


France

- http://www.chien.com/CFDA/


Germany

- http://www.welpen.de/dogos/dclub.htm


Hungary

- http://www.argentin-dog.hu/


Italy

- http://www.dogoargentinoclub.com/


Japan

- http://www.geocities.jp/dogojapan/LINK.html


Netherlands

- http://adcn.nu/


Peru

- http://clubdogoargentino.pe.tripod.com/


Serbia

- http://www.sadak.dogocentral.com/


Spain

- http://www.aedadogoargentino.com/


Sweden

- http://www.dak.nu/


USA

- http://www.dogousa.org/

Бази данни (родословия)

http://pedigree.portenos.com/pedigreedata/search.html
http://eng.argentino-dogo.ru/dogs/search
http://www.basedogoargentino.com.ar/

Форуми

http://forum.dog.bg/forum/49-%d0%b4%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%b0%d1%80%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd%d0%be/?s=1361e8e2a7796a30b153db8331067590 http://dogoargentino-forum.com/index.php
http://www.dogoargento.com.ar/
http://www.dogousa.org/message_boards/default.asp
http://dogo.forumsfree.org/
http://www.molossclub.com/forum/viewforum.php?f=8
http://www.balkankinology.net/pricaonica/viewforum.php?f=34&sid=d195c8b5f889c52853062b0b0d9d5e3c
http://www.ljubimci-forum.com/index.php?PHPSESSID=95e676fca78e1e5a770a5bc14bb04b47&board=50.0
http://dogoowners.proboards.com/index.cgi
http://www.dogolion.it/forums.html
http://dogoargentino.forumup.nl/
http://www.dogoargentino-freunde.com/